Give me More! - 2.Díl +15

15. dubna 2014 v 16:57 | Lost Bloody Rose |  Give Me More!
Ták lidi.. :D Po strááášně dlouhé době jsem se rozhodla napsat další dílek GmM.. :) :D
Vůbec jsem netušila jak pokračovat, ale nakonec se z toho něco semlelo.. :D A mno.. :D
Mno.. XD Je to tu.. :D Měla jsem vlastně už rozepsaný jeden dílek, ale ten jsem smazala a místo něj napsala tohle.. :)
Takže to bude asi takhle :) Jeden dílek s pohledu Caroline a druhej s pohledu Cala.. :)
Snad se vám to bude líbit! :)
Přeji příjemné čtení! :)
Pohled Cala:

Vážně jsem to včera podělal. Věděl jsem to, ale nemohl jsem nic dělat. Moje pusa prostě nepřemýšlí. Je sice trochu divné, že je Caroline ještě panna, ale přitom mě to doopravdy nadchnulo. Musím být její první!

Zmateně jsem se podíval po pokoji a uviděl kolem krásné tmavě hnědé vlasy. Okamžitě jsem si k nim přičichl a ucítil vůni jablek. Jen by mě zajímalo, s kým jsem dnes strávil noc. Obvykle si je nevodím domů.
Otočil jsem se na druhý bok a spatřil tu andělskou tvář. Měl jsem co dělat, abych ji nechytil za ruku a nestáhl si ji do postele.
"Vstávejte Pane!" naklonila se nade mě a já měl její rtíky hned vedle své hlavy.
"Car-," zachraptěl jsem a pořádně otevřel oči. Dobře, už jsem byl totálně probuzený. Posadil jsem se na postel a znovu se na ni podíval. Bože! Byla tak nádherná.
"Konečně jste vzhůru," řekla a podala mi školní uniformu. Zlostně jsem zavřel oči a hlava mi zase spadla na polštář.
"Nechci do školy," vyjeknul jsem skoro až zoufale. Vážně, už jsem měl plný zuby těch holek co se na mě lepily jak moucha na hovno. Vážně! Furt je to: Calíčku tam to, Cale tam to…
Jediný důvod, proč jsem s něma byl je jediný. Potřebuji si vybít nějak nadrženost na Caroline. Myslím, že kdyby mi zakázala sex, tak bych to asi nevydržel a skočil na ni.
Vážně nekecám. Už kolikrát jsem se s ní ve snu miloval, ale sen a realita je bohužel něco jiného.

Oblékl jsem se do školy a divil se, že Caroline není naštvaná. Možná je, ale nedává to najevo. Bože, jak rád bych ji objal a omluvil se… Ale myslím, že to známe chlapy ne? To naše mužské ego…

"Jsi naštvaná?" řekl jsem posměšně, když si sedla naproti mně. Uraženě na mě našpulila pusu a já se v sedadle zavrtěl. Představil jsem si, co vše by s tou pusinkou mohla dělat a můj kamarádíček se pomalu dával do pozoru. Řeknu vám. Tahle holka má na mě zvláštní účinky.
"Nejsem…," zavrčela a pak všimla, jak jsem zatajil dech a ona se na mě překvapeně podívala, "děje se něco?"
"N- ne," zamumlal jsem a nenápadně si položil ruku na stehno. Vážně…. Představoval jsem si, právě teď Caroline. Jak je pode mnou, přesně v tomhle autě. Tohle mi klidu tedy nepřidává.
Povzdechl jsem si a přemýšlel, na kom si svou frustraci vybiju. Chápejte mě. Měl jsem sice s někým sex, ale vždy jsem si představoval Caroline. Ok! Konec Caroline! Nebo se vážně zblázním.

Auto zastavilo a já si urychleně vzal tašku a poprvé vystřelil z auta jako první. Doběhl jsem ke své partě a snažil se, znovu, nemyslet na Caroline. Vidíte? Všude je jen ona!

"Hej kámo, co se děje?" zasmál se Akira a já ho probodl vražedným pohledem.
"Nic," pokrčil jsem rameny.
"Jasně," zasmál se tentokrát Kenji a ukazoval na mou bouli v kalhotách, "někomu se tu zdál mokrý sen? Nebo se naše chudinka Caroline konečně k něčemu rozhoupala?"
Hodil jsem po nich vražedný pohled: "Žádnej sen, žádná blbá Caroline!" zakřičel jsem a oni se pomalu přestali smát. "Prostě mi pomozte najít nějakou holku, ať se teď mohu vypařit." Kenji pokrčil rameny a Akira se šibalsky usmál.
"Vlastně… Tu pro tebe někoho mám," mrkl na mě a já si oddychl. Tenhle kluk taky o holky neměl nouzi. Dokonce si psal, s kým spal a jaké to bylo a kolik holek mu ještě chybí. To Kenji byl tak trochu od nás odlišný. Taky měl spousty holek, ale před půl rokem si našel přítelkyni a tak nějak… Jsou pořád spolu.
"Tak kdo to je?" zeptal jsem se a povzdechl si. Kenji mě poplácal po ramenech a odešel za svou holkou, která na něj mávala.
"Jmenuje se… Počkej, hned to zjistím. Myslím, že něco na T- Taya? Jo Taya!" zasmál se a vedl mě do třídy 2-B.
"Tayo!" zavolal na nějakou dívku a já si musel v hlavě písknout. Byla vážně pěkná. První co mě upoutalo byly velká prsa. Pak jsem se ji podíval do obličeje. Och… Měla modré oči, větší zadek, delší blonďaté vlasy a vážně dost pěknou postavu.
"Ahoj Aki," usmála se. Měla vážně příjemný hlásek, ale pořád to nebyla Caroline.
"Ahoooj Tayo," mrkl na ni, "tak jsem se tedy rozhodl splnit svůj slib." Blondýnka se podívala na mě a já se na ni zářivě usmál.
"Čau kočko," sehnul jsem se k ní a dal ji pusu. Bylo mi jasné, že tohle na ni bude platit. A taky, že ano. Zčervenala a kývla na Akiru a pak přijala mou ruku. Kluci věděli co dělat. Hlavně nějak ukecat učitele, aby si nevšiml, že chybím.

Zavedl jsem ji vzadu do tělocvičny. Jakmile jsem za sebou zaklapl dveře, otočil jsem se a hned jsem ucítil její rty na mých. Vzala to dračice rychle. Nechal jsem ji dělat co chce. Ať má, alespoň chvíli ona převahu. Donutila mě tak si sednout na žíněnku a ona se na mě sedla obkročmo.
Zatímco mě líbala tak jí ji vlezl rukama pod tričko a dal se na prozkoumávání jejího těla. Jakmile jsem našel dva hrbolky stiskl jsem je. Vždy mě udivovalo jak jsou dívčí prsa měkká. Slyšel jsem její vzdech a prsa jí dále tiskl. Pak jsem nahodil trochu představivosti a už tu nebyla Tayo, ale Caroline.

Vysvlíkl jsem ji tričko a ohodil ho stranou za chvíli následovala i podprsenka. Přestal jsem ji líbat a místo toho se přesunul na její krk. Obvykle jsem nedělal holkám cucáky, ale jednou se výjimka může udělat. Znovu mi slastně zasténala do ucha a já se konečně přesunul na její prsa. Zatímco jedno jsem dále držel v ruce a tam si s ním i hrál na druhé jsem použil pusu a trochu do něj kousl. Jako odpověď mi bylo další zastenání a natočení hrudníku blíže ke mně. Nakonec jsem pusou hledal druhé prso. Přeci se musím postarat o všechny ne?

Když jsem cítil, že její bradavky dost ztvrdly tak jsem přestal a znovu se přisál na její krk. Jednou rukou jsem ji chytil za zadeček a zvedl se. Myslel jsem, že bude těžší, ale nebyla. Což mi dost usnadňovalo práci. Tvrdě jsem ji přirazil ke zdi, stále přicucnutý na jejím krku a volnou rukou jsem jel po jejím boku až dolů. Nadechla se a vjela mi rukou do vlasů. Pak mi pomohla sundat kalhoty a na to moje boxerky.
Nadzvedl jsem jí sukni a přes kalhotky ji tam pohladil. Zasténala a já ji kalhotky ihned sundal. Vážně. Už jsem to nemohl vydržet. Zasunul jsem ji tam dva prsty a když jsem věděl, že je připravená vytáhl jsem je, nasadil si kondom a vjel do ní.

Jakmile jsme vyvrcholili byl jsem spokojený. Vážně. Už mi k životu nic nechybí. Moje sexuální frustrace odpadla a já se cítil klidný. Otočil jsem hlavu a podíval se na ni. Zrovna si oblékala podprsenku. Zapnul jsem si pásek a došel jsem k ní. Políbil jsem ji na tvář a mrkl na ni. Pak jsem konečně odešel.

"Tak co, jaká byla?" zasmál se Akira, když mě uviděl.
Zasmál jsem se: "Jo docela dobrá…"
"Vím ne?" taky se zasmál.
"Říkal vůbec něco učitel?" znuděně jsem si sedl na lavici.
"Ne, ani si myslím nevšiml, že jsi tu nebyl," pokrčil rameny a dal si do pusy žvýkačku.
"Hmm," zamumlal jsem a vzal si nabízenou žvýkačku.
"Ty vole kámo z tebe ten sex přímo vyřazuje. Může někdo i po sexu vypadat tak dobře?" zasmál se Kenji a přisedl si k nám.
"No to víš… To umí jen ti nejlepší," vypázl jsem na něj jazyk.
"Hej a co já? Ani nevíte jak já po sexu vypadám neodolatelně," prskl dotčeně Akira a pak se s Kenjim zasmál.
"Jasně… Neodolatelně jako chcíplá myš," zazubil jsem se a udělal bublinu.
"To jen, když mám trojku," nadrženě se usmál a já protočil oči. Moje sexuální frustrace je venku, ale kluků… No to nevím.
"Prase." Prskl Kenji, ale taky mu cukaly koutky. Hmm… Takže, že by se svou přítelkyní taky zkusil trojku? Musím se ho později zeptat.

Myslím, že to co pokračovalo dále vám ani tak zajímat nebude. Dál jsem se bavil s rukama a přitom poslouchal nudné kecy učitelů… Jakmile skončila škola, domluvil jsem se s Akirou, že příště mu dám typ já.

Šel jsem v klidu do svého auta, když můj zrak padl na postavu stojící vedle brány. Byla to Mei. Bože, nenáviděl jsem, že si zrovna tuhle holku musím vzít. Abyste to nepochopili blbě. Já ji mám rád, vážně moc, ale jen jako sestru.

"Ahoj Cale," usmála se na mě a já kývl.
"Chceš něco?"
"Ne… Jen jsem něco Caroline dala, je to dárek pro tebe," šibalsky na mě mrkla a pak odešla. Když to je tedy dárek, tak proč ho nedala rovnou mě?

Nechal jsem dárek dárkem a nasedl do auta. Caroline tam už byla a tvářila se dost nezaujatě. Myslím, že se k ní už dolehlo, že jsem si byl zase hrát.

"Ahoj Caroline," zavrněl jsem a sedl si vedle ní.
"Děje se něco Pane?" trošičku se ode mě odsedla a já se jen usmál.
"Ne nic, máme dnes něco na program? Nějaký večírek nebo tak?" zeptal jsem se a doufal, že řekne ne.
Moje prosby byly vyslyšeny: "Ne. Dnes nemáme, jen zítra je jedna malá schůzka s vaším otcem a otcem slečny Mei," vysvětlila mi a já protočil oči.
"Skvělý," zabručel jsem a hlavu opřel o okno. Pak jsem pokynul řidiči, že může jet.
"No tak. To zvládnete. Jinak to m připomíná. Slečna Mei mi předala pro vás dárek, mám vám ho dát, ale až doma."
Otočil jsem se na ni: "Proč mi to nechceš dát teď?"
"Netuším. Slečna mi říkala ať vám to dám jen doma," sladce pokrčila rameny. Bože! Byla prostě nádherná!


Jakmile jsme dojeli domů tak já už přímo skákal nedočkavostí. Měl jsem rád překvapení. Hodil jsem si baťoh do pokoje a rychle se převlékl. Za chvíli Caroline zaklepala.
"Dále," pokynul jsem a ona hned otevřela. V ruce držela modrou taštičku. Podala mi ji a ustoupila o několik kroků zpět.
Vytáhl jsem s taštičky velké balení nutelly. Zaraženě jsem se na to díval.
"C-Cože?" podíval jsem se na Caroline a ta taky zaraženě čučela. Mei, přeci věděla, že nemám rád sladké, tak proč mi posílá zrovna nutellu? Znovu jsem se podíval do taštičky a všiml si papírku. Položil jsem nutellu na stoleček a přečetl si papír. Jakmile jsem zjistil na co to je můj úšklebek se hned vrátil na scénu.
"Caroline? Mohl bych tě o něco poprosit?" snažil jsem se tvářit normálně, ale i tak to ona poznala.
"A- ano Pane… O co?" zeptala se trochu s obavami.
"Prostě teď se rozhodni, jestli řekneš ano nebo ne. Pak, ale tyhle slova nepůjdou vzít zpět a budeš to muset udělat. A neskončíš, dokud neřeknu dost." Děkuji Mei! Pěkně jsi mi přihrála do karet!
"Ehm… Ano?" znělo to spíše jako otázka, ale mně to stačilo. Rozdělal jsem nutellu nabral ji na prst a mázl si ji na tvář. Pro zatím to stačí. Caroline na mě vyjeveně zírala. Myslím, že jí to došlo.
"Slízej to," přikázal jsem ji a sedl si do křesla. Vyvalila na mě ještě víc oči.
"Co- cože?" vypískla a dál mě zaraženě sledovala. Já se jen radoval nad mým geniálním plánem! Bože Mei! Jsi úžasná! Dobře, neřekla mi, že to mám použit na Caroline. Jen prostě řekla, že si s tím pohraje. Samozřejmě mi to došlo, ale rozhodl jsem se to použit jinak.
"Dělej. Už jsi řekla ano," zazubil jsem se a sledoval její reakce. Její obličej najednou zčervenal. Došla ke mně a klekla si. Málem jsem v tu chvíli umřel štěstím. Proč mě to sakra už dříve nenapadlo?

Podíval jsem se jí do očí a ona se nahnula a pak jsem cítil její jazýček na mé tváři. Lidi… Nedivte se mi, ale tohle by rozpálilo snad každého člověka. Jakmile to slízala tak se vrátila zpět do původní polohy a já si znovu vzal nutellu a tentokrát ji mázl trochu na krk.
"Dělej," pobídl jsem ji a ona to udělala znovu a tentokrát ten krk trochu i skousla. Nevím, jestli to bylo záměrně nebo ne, ale já i tak slastně přivřel oči. Dobře přiznávám. Můj kamarádíček byl zase v pozoru a přímo zdravil Caroline.

Zase vše slízala a chtěla se vrátit zase do původního sedu, ale já ji chytil za ruku: "Sedni si na mě."
Znovu vykulila ty svoje nádherné očka, ale udělala to. Dobře, možná zacházím hodně daleko, ale nemohl jsem ji prostě nechat odejít. Vím, že mě asi bude nenávidět. Dělá to jen proto, že jsem ji to řekl. Ví, že bych pak mohl jít za otcem a ona o tuhle práci přijít nechtěla. Sedla si na mě obkročmo. Bože! Už, když jsem ji poprvé spatřil jsem snil, že bude moje. A ona teď tak trochu je…

"Rozepni mi košili," byl to můj další rozkaz a ona mi košili s klepajícíma rukama pomalu rozepínala. Tentokrát jsem si nutellu mázl na hruď až dolu k podbřišku a pak znovu na krk. Slyšel jsem, jak polkla a pak mi ústa přiložila ke hrudi. Jakmile byla skoro u podbřišku zavrtěla sebou a já sykl. Ano ucítil to totiž můj kamarádíček a dožadoval se dalšího zavrtění, ale to mu stačilo, když mi jazykem přejela k podbřišku a tam slízala všechnu nutellu. Pak se vrátila na krk a pořádně se přicucla…

Teď jsem si myslel, že je snad s ní taková ta rybka co čistí to akvárium… Víte co myslím ne?

Jakmile se odpoutala od mého krku, podíval jsem se na ni. Měla slzy v očích. Hned jsem si imaginárně dával facky. Vzal jsem její tvář do dlaní a prstem od nutelly ji přejel po rtu. Pak jsem ji konečně políbil. Vím, že si s ní teď jen hraju, ale já to myslím doopravdy.
Musím, ale podotknout, že nenávidím sladké. Takže jsem se málem zadávil. Čokoláda mi nikdy nechutnala. Piji občas jen kakao.

Přestal jsem a usmál se na ni a přitom jí dal polibek na tvář.
"Konec. Zvládla si to," nechtěl jsem aby po tom láskyplném gestu můj hlas zněl tak arogantně, ale stalo se. Kousla se do rtu, vystřelila mi z klína a já zůstal sám. Imaginárně jsem se profackovával a kopal do mého nejbolestivějšího místečka, ale v realitě? Nic. Jen jsem smutně zíral na dveře.
Ach jo… Měl bych začít přemýšlet!

------------------------------The End-------------------------------

Snad se vám další dílek líbil.. :)
Já teda byla dost překvapena, když jsem si psala s BlackShine a ptala se jí, jestli tam má být otevřený sex. scéna nebo to nějak překousnot.. :D A ona napsala, že otevřenná XD Tak jsem se tedy pokusila mno.. XD
Snad jsem nikoho nepohoršila, protože mi by to bylo... jedno.. :'D
Takže.. :D Konec.. :D Mých žvástů! :D
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luss^^ Luss^^ | Web | 16. dubna 2014 v 10:57 | Reagovat

Super díl. Prej 15+ :-D

2 Pariah Pariah | Web | 16. dubna 2014 v 19:01 | Reagovat

úžasné, moc povedené... docela jsem čekala, že s Caroline zajde dál, ale líbilo se mi jak to dopadlo :) zkrátka super, asi jeden z tvých nejlepších dílů (a to nepíšuk vůli ero scénce) :-)

3 Lee Lee | Web | 16. dubna 2014 v 19:31 | Reagovat

To bylo tak strašně hezký :3 Caroline je tak strašně roztomilá :D bože ten Cal je nadrženej parchant >.< těším se na další díl zajímá mě jak to s nimi dopadne :3
Ten konec mě dostal :D v tu chvíli jsem si říkala: ,,Ano Cale a ta věc,kterou se to provádí je mozek ne penis :D "

4 Anne-chan Anne-chan | Web | 16. dubna 2014 v 20:44 | Reagovat

lepili jak moucha na hovno :DDDDDDDDDDDD *chcípla*
ta rybka co čistí sklo v akvárku xDDDDDD

jezuu chudák Car xD Cal by si měl zapnout mozek.. ale jinak jako sugoi :OOO nwm proč ale z jeho pohledu se mi to líbí o něco víc *-*

dalšíí jsem tak zvědavá co bude dál :O :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama