Last in your arms (YAOI) +15

16. března 2014 v 11:52 | Lost Bloody Rose |  Jednorázovky
Tak.. :) Dnes jsem se rozhodla napsat obyčejnou jednorázovku na YAOI (kluk + kluk).. :D
Bude to asi na pár mých dvou chlapců... :D
Seihiho a Cala...
Snad se vám to bude líbit! :)
Zajímalo by mě.. Jestli sem mohu dát věkovou hranici.. :D
Ale dejme tomu.. :D
Příjemné čtení!Musel jsem se smát. Nikdy jsem si nemyslel, že se stane zrovna tohle. Zaklonil jsem hlavu a nechal na sebe dopadat déšt. Věděl jsem, že moje tělo začne odmítat pracovat. Červené kapky pomalu dopadaly na zem. Vážně se musím smát...

Nepomyslel jsem si, že jít jen jednou bez ochranky k němu domů mě bude stát život. Pomalu jsem se zvedl. Musím ho ještě naposledy vidět. Dříve, než mě moje tělo přestane úplně poslouchat.

Pomalu jsem se rozešel a přitom jsem se snažil přidržovat všech možných zdí a předmětů abych neupadl. Nemyslím si, že bych pak měl ještě sílu se zvednout.

Došel jsem k němu a zazvonil.

"Hned jsem tam!" zakřičel radostně a šel otevřít. Jeho radost hned přešla, když viděl, že jsem zraněný. Jeho pohled byl najednou plný strachu, bezmoci a zděšení...

"Jsem v pořádku." zamumlal jsem a objal ho. Přilepil jsem se mu na jeho suché tělo.

"M- musí- musíme zavolat záchranku." zazvlykal.

"Než by přijela bylo by pozdě..." pousmál jsem se. Vždy jsem si myslel, že budu mít zajímavý život jako vůdce mafie. Vždy jsem myslel jen na dvě věci. Vraždit a brát.
Jenže od té doby co jsem poznal Seiihiho se moje priority změnili. Bylo to jen o jeho ochraně a lásce...

"Ne Cale! Prosím... Musíme zavolat záchranku! Prosím!" zakřičel na mě mezi vzlyky a pomohl mi jít domů. Jakmile mě posadil na postel a otočil se. Chytl jsem ho za ruku. Nechci aby odešel.

"Nechoď nikam.. Neříkal jsem ti to? Bylo by moc pozdě." otočil se na mě... Ten pohled plný beznaděje a zděšení. Přitáhl jsem si ho blíže k sobě a naléhavě ho políbil. Vložil jsem do polibku vše co jsem cítil. Lásku a touhu.

Bože, i když jsem umíral chtěl jsem cítit jeho tělo. Chtěl jsem ho ještě naposledy ochutnat. Chtěl jsem naposledy být s ním.

Otočil jsem se a tím ho tak dostal pod sebe. Tentokrát jsem ho začal líbat více nálehavěji.

"Cale! Prosím... Musíme zavolat záchranku." po tvářích mu tekly slzy. Nevím, proč se téhle naděje nevzdá. Nepřežiji.. Je to můj konec...
Vím, že by si to se mnou nejraději vyměnil, ale tohle bych asi nepřežil zase já...

"Seihi... Usměj se na mě. Prosím... Nikdy nechci vidět, aby jsi zase plakal jasné? Vždy se jen usmívej." jemně jsem se na něj usmál a políbil ho. Nakonec jsem ho začal líbat.

Přestal jsem ho líbat a rychle mu vyslíkl triko. Nechápu, jak se můžu vůbec pohybovat. Možná je to tím, že chci aby tohle byl můj poslední moment. Chci poslední vidět jeho tělo. Jeho úsměv... Chci si zapamatovat jeho vůni.
Moje vůle je tím posedlá a proto nechci umřít. Ne teď.

Razil jsem si cestu jazykem až k jeho bradavkám. Byl tu extrémně citlivý. Což jsem se občas divil. Přeci jen on není žena.
Jemně jsem ji vsál mezi ústa a malinko skousl.

"Cale." zarvněl a pořádně se nadechl. Znovu mu začali téct slzy. Vím, že se to snažil zastavit, ale tentokrát mu to nedávám za zlé. Jak mu asi je, když člověk, kterého miluje před ním umírá?...

Jakmile jsem skončil s bradavkami. Jazykem jsem si razil cestu více dolů. Zastavil jsem se na podbřišku. Vzhlédl jsem k němu a sunadl mu rychle kalhoty.
Trochu jsem se vzdálil a to jen proto, abych si vychutnal pohled na jeho tělo. Byl prostě dokonalý. Nedokážu ani popsat jak hluboce jsem ho miloval. On do mého života přinesl všechny barvy.
Z temnoty udělal světlo.

Byl jsem rád, že na mě jeho tělo tolik reagovalo. Stačilo se dotknout jeho nejcitlivějšího místa a už se prohnul. Musel jsem se usmát.
Začal jsem ho pomalu třít a on vydal sladký sten. Sklonil jsem se a pomalu použil svoje ústa. Jemně jsem zakroužil jazykem. Pak jsem ho do pusy vcucl celého.
Pomalu jsem ho dráždil a on... Byl přímo v tranzu. Z pusy se mu pořád ozývaly ty sladké steny.

Nestačilo dlouho a udělal se mi do pusy. Spolkl jsem to. Chuť jeho spermatu byla nádherná... Pak jsem si všiml, že má na stehně krev. Krev, která byla moje. Musím to ještě vydržet!

"Chutnáš tak dobře." zavrněl jsem a znovu ho začal líbat.

"Miluji t-tě." zamumlal mezi líbáním a chytl mě za vlasy. Věděl jsem, že nemohu déle čekat. Vzdálil jsem se od něj a rychle si sundal veškeré oblečení. Snažil jsem se zamaskovat tupou bolest, která mi projela tělem, když jsem si sundával triko. Skousl jsem si ret a podíval se na něj. Zase se mu po tváři začali kutálet slzy. Setřel jsem je palcem a podíval se na něj.

Nejprve jsem mu tam vnikl prsty. Vím, že je na mě vždy připravený, ale i tak mu chci dát naposledy co nejvíce potěšení. Zasténal a rukami mě pěvně objal. Začal jsem ho znovu líbat.
Když jsem si byl jistý, že je už úplně připravený. Nečekal jsem na nic a pomalu do něj vnikl. Počkal jsem chvíli a pak se začal pohybovat.

Jeho steny, jeho chuť, jeho teplo... Jeho všechno ve mě vyvolalo nepopsatelný pocit. Nejsme zrovna muž, který říká, že někoho miluje. Jenže mu... Snesl bych mu modré z nebe... Pro něj vše!

Jakmile jsme se oba blížili k vyvrcholení nabral jsem rychlejší tempo.

"C- C- ale... Vážně tě miluji!" vykřil spolu s vyvrcholením.

Oba jsme namáhavě oddychovali. Podíval jsem se na něj. Na jeho břicho a stehnu byla moje krev. Věděl jsem, že se blíží konec. Cítil jsem to. Tělo mě už moc neposlouchalo a když jsem zavřel oči viděl jsem jen temnotu.
Objal jsem ho. Nechci ho pustit... Nikdy...

"Miluji tě Seihi... Více, než cokoliv na světě... Slib mi, že se budeš navždy usmívat." řekl jsem potichu a v duchu děkoval bohovy, že mi dal tak úžasné světlo...

Byli to už dva roky co jsem umřel. On se ke mně každý den modlil a volal ve snech mé jméno... Mohl jsem jen přes sny chodit k němu a mluvit s ním.
Bylo to krásné ve snech ho obejmout. Bylo krásné vidět jak se celý den usmívá. Bylo krásné být s ním.

Vím, že když se ráno po naší poslední noci probudil a zjistil, že já tu nejsem... krve by se v něj člověk nedořezal. Brečel ještě týden po mé smrti a já ho neměl jak pořádně uklidnit. Pak se zničeho nic uklidnil. Bylo to jako kdyby slyšel slova co jsem mu vždy říkával...

Naposledy... Bože děkuji ji ti za tohle světlo... Dekuji ti za to, že jsem mohl umřít v jeho náruči...

"Seihi... Miluji tě."

-------------------------------The End-------------------------------

Doufám, že omluvíte moje chyby či překlepy.. :)
Musím říci, že jsem se u toho tlemila jak měsíček.. :D Přeci jen jsem si to v hlavě představovala.. A pak bum konec..
A už jsem se u toho tolik nesmála.. :D
Snad se vám to líbilo a nijak vás to nepohoršilo.. :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blackshine Blackshine | E-mail | Web | 16. března 2014 v 12:15 | Reagovat

no tvl..tak to bylo brutální!! ty se dej na yaoi dráhu xD :D :D

2 Ai Eater no Kuroyake Ai Eater no Kuroyake | E-mail | Web | 16. března 2014 v 13:27 | Reagovat

Páni, tohle bylo vážně úžasný! Nechceš podobných povídke psát víc? QwQ Vážně se mi to líbilo ^^

Jinak ano, článek na spřátelování mi stále chybí, každopádně spřátelím ráda ^^

3 Leriane Leriane | Web | 16. března 2014 v 19:56 | Reagovat

Páni! Super! OwO Moc pěkné a to myslím smrtelně vážně *w*
-
Tvoji žádost o AFFS beru, moc ráda se s tebou spřátelím :)

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 16. března 2014 v 21:16 | Reagovat

wau úplne úžasne napísané určite pridaj ešte niečo podobného.

5 Luss ^^ Luss ^^ | Web | 17. března 2014 v 16:07 | Reagovat

No páni. Měla bys takových povídek psát více bylo to skvělý. :D

6 Reita Reita | Web | 18. března 2014 v 10:34 | Reagovat

jej krásne :D moc sa ti podarilo XD úplne mi to spríjemnil deň XD aspoň nemyslím na to že som v škole :D

7 Anne-chan Anne-chan | Web | 13. dubna 2014 v 12:06 | Reagovat

Áááááá tvoje povídky se tak krásně čtou!!! **-** až na to že jsem to se Seihim skoro od začátku prořvala ale stálo to za to *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama