Bad Love-5

4. března 2012 v 20:40 | Lost Bloody Rose |  Bad Love
Tak jo jak jsem slíbila, tenhle dílek bude tak trochu uchýlnej teda jen pro některý xDDD :D :D Teda v to alespoň já doufám xDDD. A LEE *totálně vraždednej pohled* další dílek !! :D :D
ps:Doufám že se bude líbit...Jinak do povídky už neberu další postavy!
"Ano to jsem já."oznámil ji učitel a zavřel za sebou dveře, i když odešel ke stolu, ona tam pořád stála jako opařená.Musel si ji prohlédnout, kdyby řekl že je hnusná, lhal by, pravda byla že od prvního okamžiku kdy do něj vrazila se mu nějakým zvláštním způsobem zalíbila.Nevěděl proč, proč se zrovna on, Uzumaki Naruto, učitel, zamiloval na první pohled do krásné studentky...Nemohu říci že by byl starý, bylo mu 21.Ještě pořád po něm holky okukovali, jak i dospělé, tak i středoškolakčy a níže.
"Slečno, mohla by jste se prosím posadit?"zeptal se ji, oči upřené pořád na její záda.Bez dalšího protestu si sedla, třída čučela jak z jara...Lee nic neudělala.Seděla hlavu skloněnou, aby ji nikdo neviděl do tváře...Celá třída to nechápala, Lee se obvykle začne hádat, ale ona nic...Jen seděla a čučela do stolu.
"Dobře, teď se mi pekně představíte."usmál se podíval se na celou třídu.Když došla řada na Lee nevstala místo toho se ji na tváři vykouzlil démonický úsměv.
"A ty jsi?"zeptal se ji.Zvedla hlavu: "Proč bych vám to měla říkat!VY si to máte sám zjistit!"odsekla drze.Přece se kvůli nějakému poblbanému učitely nebude chovat jinak.
"Promiň že jsem si to nezjistil, neměl jsem čas, když jsem se srazil s nějakou holkou, která se neumí ani omluvit."odpověděl ji klidně.Tohle musím říct ji vytočilo.
"MÁTE S TÍM SNAD NĚJAKEJ PROBLÉM?CO SI JAKO MYSLÍTE ŽE STE?!BŮH!TEN CO VŠECHNO OVLÁDÁ!TAK V TOM PŘÍPADĚ VÁS BUDU MUSET VYVÉST S OMYLU!!!Vy!"ukázala na něho, "Jste leda tak bačkora!"hlas jí trochu zeslábl, ale pořád mluvila drze.Sklonil se k ní: "Ale holka, tohle jsem si nikdy nemyslel."ujistil ji a nějakej kluk se rozesmál.Nenáviděla když se jí někdo směje.Zvedla se tak rychle že se jí učitel lekl, otočila se na toho kluka, přiběhla k němu.
"Máš snad nějakej problém?"zeptala se ho nenávistivě, zmlk.Díval se jí bojácně do očí.
"Okamžitě toho nechte."zavelel učitel a chytl Lee ruku, zrovna když tomu chudákovi klukovi chtěla dát facku, "hned pojďte se mnou."pořád ji držel za ruku, odtáhl ji na chodbu...


"Alex, co to mělo být?"ptala se Temari a zamračila se na svou kamarádku.
"Já nevím."hlesla, tak dlouho ho čekala, a když je konečně tu...Tak se chová jak blbec (gomenasai Alex).
"No nic, víš co kašlem na to... Deš se dívat na film?"usmála se na mě a já zkameněla, přece jen oni mají tv dole, tak kde je Gaara.
"Neboj Gaara tam nebude, řeknu mu ať jde pryč."řekla a už mě tahala za ruku dolů. Samozdřejmně tam Gaara byl.
"Bratře, můžeš jít prosím do svého pokoje?"řekne a ukazuje tajně na mě, ale zas tak moc tajně ne.
"No to teda ne.Konečně se vrátím domů a ty mě tu nechceš."zasmál se.Temari to teda takhle nechala, zatímco já jsem tam stála jak tvrdý Y tak oni se dívali na film.
"Alex, budeš tam ještě dlouho stát?"zeptala se mě Temari a uvolnila mi místo mezi ní a Gaarou.Pokla sem a naznačila Temari až se posune, ale jen zavrtěla hlavou.
"Co tě nezabije, to tě posílí." pomyslela sem si a šla si sednout mezi ně.Chvíli jsme se dívali na film, momentálně na horor Zrcadla 2 , a zrovna když se tam něco blížilo zazvonil Temari mobil.
"ÁÁ."lekla sem se a skočila na Gaaru, v tu chvíli sem myslela že se prokopu 30 mílí pod zemský povrch, ať už mě nikdo nenajde.
"Gomene."řekla Temari a vzala telefon.Já tam mezitím pořád Gaaru objímala.Rychle jsem se od něho odtrhla a koukla radši na jinou stranu. Musím říct že s porovnání se mnou by bylo i rajče bílí.
"No nic děcka, já musím jít, Alex, zůstaň tady, za chvíli se vrátím."usmála se a zmizla zrovna když jsem chtěla něco namítnout.
"No nic, Alex podívej se na mě."usmál se, otočila sem se na něho...Ani jsem to nečekala, ale on mě políbil...Chápete to... ON Mě políbil.Když se ode mně oddělil tak si zase sedl, kdybych to tak měla lehké, to já tam seděla jak tvrdé Y pořád na stejném místě oči upřeném na něm...
"Co se děje Alex."usmál se znovu, a znovu se ke mně naklonil, ale tentokrát mě začal líbat a pomalu ji položí na pohovku....


"Jestli nemáš kluka."ptal se znovu a podívá se mi do očí.
"Ne nemám."oznámím mu a on se uměje.
"Dobře tím pádem tohle můžu udělat."nachvíli jsem nechápala co chce dělat, ale hned mi to došlo...Políbil mě, jemně sladce.
"Co to."zamumlám, né že by se mi to nelíbilo, líbí, ale... Prostě... nedokážu se ani vyjádřit.
Když polibek ukončí sladce se na mě usměje, on je v klidu, zatímco já úplně vykolejená.
"Nechceš jít na tu párty se mnou?"zeptal se mě.
"Na jakou párty?"zeptala sem se nervózně.
"No Temari pořáda párty, takže no... chtěl bych aby jsi šla se mnou."podívá se na mě.Když přikývnu oddychne si a znovu mě políbí...


Když se od ní odtrhl aby se mohli nadechnout podíval se jí do očí: "Jsi nádherná Katty."
Zčervenala: "Ne nejsem, na světě je hodně h..."nedořekla to protože jí dal znovu pusu.
"Nikdo na tebe nemá, si prostě krásná."usvědčil ji.
"Možná bych už měla jít domů."vzpomene si Katty, holky už asi končí.
"Ne ještě nechoď prosíím."zaprosí a chytne Katty kolem pasu ještě víc.
"No když tak prosíš."usměje se, znovu ucítí jeho rty na svých.Jenže to nezůstane jen u pusy, místo toho aby se od ní odlepil aby se mohli nadechnout ji začne líbat.Samozdřejmně to nezůstane jen u líbaní, a to Katty hned pochopí.Sasori napřed pomalu začně přejíždět po jejích bokách a zad.Nakonec, ale přece jen to kouzlo líbání musí skončit, aby se mohli nadechnout.
"Jsi jak anděl."usměje se Sasori, Katty natočí hlavu.Sasori se ohne a začne ji líbat na krku.Vzdychne, lechtá to a přitom je to šíleně příjemné.
"Miluji tě."zamumlá jí a začne jí líbat už normálně, a aby toho nebylo málo začne si ji víc tisknout k bokům , kde by i slepej a blbej pozná že má na gatích bouli...(gomene ale nic jiného mě nenapadlo xD)
"Sakra Katty co s tím mám jako udělat?"zeptá se jí Sasori a ukazuje na bouli.Katty se začne smát:"Rozchodit."
Sasori jen pokrčí rameny a obejme Katty.
"Vážně bychom už měli jít."podívá se Katty na hodinky.I když nerad Sasori přikývne a jde sní až domů a to teda to maj pekelně daleko...


"Reiko."křikne někdo na ni, otočí se....Stál tam Itachi.
"Nechceš svést domů?Přeci jen holka by neměla sama chodit domů."řekl a usmál se.
"Ano.Moc děkuji."usměje se a už společně kráčí do auta.
"Jen mi musíš říct kde bydíš."zasměje se když se rozjede.
"Konoha 154.Víte kde to je?"podívá se na něj.Přikývne: "Tak trochu."
"Jaké je to u vás doma?"zeptal se asi po pěti minutách cesty.
"U nás doma."zamumlala a vzpomněla si na dnešní ráno, "proč to chcete vědět."
"No víš zajímám se o pilné studenty, a ty jsi už od 1. třídy měla samé jedničky, takže se chci zeptat v jakém prostředí žiješ."usmál se.
Začala mu povídat o své rodině, kterou by nikdy nevyměnila...


Přitiskl ji ke zdi.
"Co to děláte."odsekla drze a nenávistivě se na něho koukla.
"Nevím čím to je, ale okouzlila si mě."pošeptá ji a spojí své rty s jejími.Tentokrát její pohled trochu změkne.
"Jak se tedá vůbec jmenuješ? Už mi to řekneš?"pošeptá jí podruhý a trochu kousne do ucha (gomene nic jinýho mě nenapdalo xD)
"Lee.Uchiha Hyuuga Lee."řekne a majestnicky pozvedne hlavu (exituje to slovo vůbec ? XDDD)
"No tak potom Lee, strašně si mě okouzlila."podívá se jí do očí a začne líbat.Napřed se trochu brání, ale nakonec toho nechá, ani si toho nevšimne a Naruto ji začne odepínat její košili, kterou si vzala jenom proto že jí Aoko zapomněla vyprat hadry, když měla službu.
"Ehm."odkašle si někdo za něma.Naruto od ní oskočí.Stála tam Mononoke.
"Sestro co tu děláš?"kvikne Naruto... Zatímco Lee si zapíná košily, poklepe Narutovi na rameno, když se otočí dá mu takovou facku že se nedivím že nemají "znovu" rozbitou zeď a uteče, pryč, daleko od něho...Je to poprvý a už ho začala nenávidět.
"Všichni kluci jsou stejní."pomyslí si a vyskočí s okna, chce se vážně dostat co nejdále...


"Nechápu to...Ona mě dokázala porazit."vzpomene si dívka, je to druhej člověk co ji kdy porazil,usměje se.
"Možná se svět přece jen není tak blbej."zamumlá a vstane, je čas jít domů...


Doufám že se vám dílek líbil :))
teď se musím vrhnout na koupelnu nebo jak říkala mamka: "Nepůjdeš spát dokuď to neumiješ!" :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš rád/a Anime?

Ano ♥__♥
Ne -__-

Komentáře

1 Lee Lee | E-mail | Web | 4. března 2012 v 20:48 | Reagovat

To bylo boreckýýý.Prej vyskočí z okna to mě rozsekalo víš t vůbec jak skvělel píšeš?Já z toho nemůžu :D ten Naruto tak a nedám pokoj dokud nebude další dílek :D

2 mononoke-chan mononoke-chan | 4. března 2012 v 21:02 | Reagovat

prej: Sestro :-D to bylo vtipný...už se těším na další dílky...a doufám, že tam budu trochu víc :-D jinak úplně boží!!!!

3 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 4. března 2012 v 21:18 | Reagovat

[1]: Arigato :) ty taky píšeš fantasticky :))

[2]: Hai hai neboj :)

4 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 4. března 2012 v 23:59 | Reagovat

JÁ JSEM BLBEC?! XD (máš pravdu) :D ale fakt, tahle povídka mě BAVÍ!!! rychle sem dej další díl!! xD *čím uchylnější, tím líp* :D

5 hanako-and-minako-world hanako-and-minako-world | Web | 5. března 2012 v 6:59 | Reagovat

Ahoj. Určitě spřátelíme :) akorát druhá autorka má pauzu a je přes technikyý věci (diplomy a přidání do sb) ale není problém,stačí,když  napíšeš a já tě zařadím do Sb a budu obíhat :)
na diplom SasuNaru. (ale nevím,kdy zvládnu tvůj diplom,pokusím se co nejdřív) Minako

6 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 5. března 2012 v 7:50 | Reagovat

suuper ako vždy :D už aby bol ďalší diel :)

7 BlackShine BlackShine | E-mail | Web | 5. března 2012 v 11:08 | Reagovat

tak to bylo super chci hned další díl :D!!!

8 Lairai La Flame Lairai La Flame | E-mail | Web | 5. března 2012 v 18:28 | Reagovat

Poslyš,u mě na blogu končí třídění SB,jestli nechceš být SB tak se nezapisuj ale už tam je dlouho

9 Lee Lee | E-mail | Web | 5. března 2012 v 19:18 | Reagovat
10 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 5. března 2012 v 19:47 | Reagovat

Jůůůůů supééééééér :3 juchůůů Sasori :3 Miluju tuhle povídku :3

11 Lee Lee | E-mail | Web | 5. března 2012 v 19:48 | Reagovat

Právě že tebe za sestru chci :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama