When You Feel The Love-2.Díl-V poslední minutě záchrana

3. února 2012 v 20:26 | Bloody Hot Girl |  When You Feel The Love
Takže se blíží další dílek :D Doufám že se vám první líbil :D A Lee ano dám si tě tam jako sestru :)
Mrštně jsem se vyhla celkem komplikovanému útoku.Zprvu jsem si myslela že je to Shikamaru, ale podle stylu útoku to být on rozhodně nemohl.
,,Hlavně si prosím dejte pozor na to aby nás neodhalily, nechceme přece žádné boje."slyšela jsem v hlavě Shikamarova slova.Ale jak nemám útočit, když na mě bez nějakého důvodu útočí on?Moje myšlenky byli zmatené.Tohle byla moje první situace kdy jsem nevěděla co mám dělat.Byť začnu bojovat, čímž poruším pravidlo a bude za to každej trestán a nejvíc Shikamaru, nebo se nechám zabít.Ani jedna varianta se mi rozhodně nelíbila, ale nakonec jsem se rozhodla pro první variantu.Rychle jsem s batohu vytáhla kunai a rozběhla s proti němu, nejdřív byl zaskočený, ale s toho se rychle dostal a začal útočit.Jenže na mě on prostě neměl, nemusela jsem používat ani svoje techniky a už byl na zemi.Dobře jenže sice byl poražen, ale ještě pořád mi zbývalo to bludiště.Naštvaně jsem kopla do stromu, nechtěla jsem ho zabít.Jen omráčit.Sakra jestli se to Tsunade dozví tak mě zabije a Shikamaru bude mít problém.
,,Kuso!"(v češtině: doprdele) nevím proč, ale najednou na mě přišla tak strašná únava, že jsem si pomalu sedla na zem, opřela o strom a zavřela oči.Hned jsem usla.Jenže můj spánek netrval dlouho.Někoho jsem slyšela.
,,Ségra dělej, vstávej.Maky, dělej nebo tě probudím hrubě!Dělej ty gorilo jedna!"zatřásla se mnou a já se probudila...teda spíš mě probudila poslední slova.Rychle jsem si stoupla a tím jsem ji zhodila na zem.
,,Lee?Co ty tu děláš?"zmateně jsem se na ni podívala.
,,Já ti dám co tu dělám ty jedna gorilo!To jsi mě musela zhodit!"samozdřejmně byla hned na nohách a ten její naštvaný výraz nemohl nikdo překonat.Začala sem se smát, ani nevím proč, prostě to tak najednou přišlo.
,,Ty se tu směješ, ale víš že máš poslední minutu!Jinak odejdou bez tebe!Tak vstávej ty línej špeku a převal se na konec tratě!"zakřičela na mě.
,,Ráda bych, ale je tu bludiště nedostanu se tam jen tak za minutu."zklamaně jsem se rozhlédla.Vypadala zmateně: ,,Počkat.Tobě nedošlo že to bylo genjutsu?Že jak si zabila toho ninju to všechno skončilo?To je snad poprvý kdy jsi nevíš rady?"
,,Cože!Ne samozdřejmně jsem si věděla rady.Jenom mi to nedošlo.."přiznala jsem se a sklopila hlavu.Lee se zase vrátila ta zlost: ,,Co tady tlachtáš do větru.Hejbi se svou línou prdelí a ať už seš na konci dráhy a vypustíš světlici!"zamračila se a žduchla mě.Přikývla jsem a začala utíkat, Lee samozdřejmně za mnou.
,,Lee má pravdu, bylo to poprvé kdy jsem sklamala."ozvalo se mi v hlavě.Nestihnem to!Zastavila jsem se a rychle vytáhla z baťohu světlici.Zapálila ji a vypustila.Vím že jinak by o tom nevěděli...

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mezitím u Shikamara,Naruta a Hinaty:

,,Nemá to cenu na ni čekat, jdeme."rozhodl Shikamaru zrovna ve chvíli kdy byla vypuštěna světlice.
,,Myslím že nemusíme nikam chodit."zamumlal Naruto.Shikamaru se otočil, měl pravdu, zrovna v tu chvíli na nebe vyletěla světlice.
,,Dobře, jdeme ji najít."Hinata s Narutem se podívali zmateně na Shikamara, to odhodlání co měl se nepodobalo tomu starému.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpátky k sestrám:

,,Tohle by tě nenapadlo že Lee?"usmála sem se od ucha k uchu.
Otráveně se na mě podívala: ,,Koho to zajímá.Já ti chtěla jen pomoct.Přece nesmám dopustit aby moje sestra neuspěla."
,,He?"to bylo moje moc neiteligentí odpověď.
,,Zase!Bože!Já tě vážně jednou zabiju!"musím si přiznat že jsem se Lee trochu lekla...né trochu hodně, protože to vypadalo jako kdyby kolem sebe měla démoní chakru.
,,Natsumi!"zakričel někdo z dálky.Obě jsme se tam okamžitě koukli.Bežel tam Shikamaru, Naruto a Hinata.
,,Tady jste!Báli jsme se o tebe...Tak jdeme do dalšího sektoru?"Shikamaru přiběhl až ke mně, podíval se mi do očí, když se ujistil že jsem přikývla, vyrazil...Jenom Naruto a Lee tam zůstali, něco prohodili a rozběhli se za námi...

Ps:Doufám že se dílek líbil :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Naruto vs. Sasuke

Naruto *-*
Sasuke *-*

Komentáře

1 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 3. února 2012 v 20:44 | Reagovat

Ok poradím ti ráda :) http://www.ulozto.cz/9156628/paint-tool-sai-bez-casoveho-omezeni-zip tady si to stáhneš musíš tam zadat kód a ten je oyasuminasai kdybys potřebovala vědět ještě něco tak budu dělat tutorialky teď.. Můžeš to omrknout :)

2 uchihalee uchihalee | Web | 3. února 2012 v 21:42 | Reagovat

Ten je moc kawai :) moc ti děkuji jenom ještě že Lee je taková ochranitelská pokud jde o rodinu.Pro tu by se dokázala přetrhnout,ale vážně moc arigatoo blo to krásný už aby bl další díl :D

3 Hair Hair | Web | 11. února 2012 v 12:58 | Reagovat

Bezva dílek..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama