Bad Love-2

27. února 2012 v 20:47 | Bloody Hot Girl |  Bad Love
Takže další dílek :) A Lee :D Už by jsi tam měla dát ten další dílek "Za Úplňku" muhahaha :D :D
Doufám že se vám dílek bude líbit :)) Dneska k nám přibyde i další postava :))

"Tak kdo nám půjde vysvětlit příklad?"ptala se učitelka, už tak do znuděné třídy, "tak co třeba, třeba, Lee, pojď nám vypočítat ten příklad."
"Ale paní učitelko...Já to nevím..."zavrčela Lee a ani se nezvedla.Učitelka se na ni zlostně podívala: "Lee!Okamžitě do ředitelny!To bych se tady srala s frackem jedním!"
Lee se jenom začla smát a ochotně šla do ředitelny: "Takový učitelky vážně miluju."zamumlala si Lee.Šla chodbou a nedívala se na cestu, jak je to u Lee známo...
"Auuu, ty debile!Dívej se na cestu!"zařvala přes celou chodbu.
"Cože Lee!"zavrčelo to oné ztvoření na Lee a začalo si lupat klouby.
"Jejky, chybyčka se vloudila."začala se drbat na hlavě a hlasitě smát.
"Dobře, takže tohle bude taky chybička."řeklo démonické stvoření a chytla Lee a mrštila s ní o zeď, ale jaksi silněj, takže se celá zeď probourala.Hned vyběhli učitelé: "Co se to tu stalo, LEE co jsi zase udělala!"
Druhá osoba se otočila, a jakmile ji učitelé zahlédli otočila se: "EHH? Co se to tu stalo? Jaktože moje malá sestřička leží na zemi? A je ješte k tomu rozbitá zeď? Co se to na téhle škole děje..."zakroutila hlavou, měla takové to svoje "oláá dramatický výstup"
Lee se na ni vražedně podívala: "Co to tady plácáš! Vždyť jsi mě sem hodila ty!"
Asi 10 sekund bylo ticho, nakonec se Aoko podívala do strany, zasmála se vzala nohy na ramena a ještě u toho řvala: "Jsem volná!MUHAHAHAHA! Nikdy mě nechíte! Olááá!Jsem volná!Adios!" a její poslední slovo bylo , "kurva, oni mě chytli."
Lee to nevydržela a vybuchla...Myslím že se všichni lekly a vyšli ze tříd.
"Hele, nebyl to výbuch plynu, to se jenom Lee začla smát."všichni okolo si oddechly a Lee se přestala smát: "Co to tady meleš! Ty tvoje kecy! HAhaha stejně mi to vyšlo s tím kýblem! A tvůj ksicht potom...Málem jsem se počůrala smíchy."
Alex zavrčela: "GAAA! Ty jsi byla taky polita kýblem tak nemel!"obhájila se Alex a začala hádka.
"Počkat."řekla Katty a odskočila si udělat popcorn (bo jak se to píše xDD) donesla si to na tu hádku.
"Ty si slepice!"řvala Lee... " Nééé ty si slepice!"řvala pro změnu Alex.Katty se na ně dívala a přitom hltala popcorn.
"To je napínavý že?"zešeptal zezadu Sasori a vzal si trochu popcornu.
"Kdybys viděl to poslední, tak se zblázníš, ale než se mi udělal popcorn bylo skoro po hádce, tak jsem musela vyvolat další."zamumlala a dál hypnotizovala hádku pohledem...
"No ehm, Katty, eh, nechceš někam zajít?"zeptal se najednou Sasori, Katty měla pocit že se udusí štěstím, měla Sasoriho ráda už od první chvíle co ho uviděla, ale myslela si že o ní nejeví zájem, proto to vzdala...
"A-a-no."vykoktala a zkusila se usmát.

"Aoko, proč ste zničila tu zeď?!"řvala na ní ředitelka.
"Co vy víte, třeba to mohla být moucha."udělala nevinnej obličej.
"Moucha, jo! Moucha! By tohle nikdy neudělala! Když si sedne asi na hovno tak se nepropadne půl Země!"zařvala na ní tak že jí stékla slyna.
"Co vy víte, ještě se neprokázalo jak je moucha silná...Třeba sedne na hovno a zem se propadne o 100 m dolů... Jak by potom vznikly propadliny?"pokrčila rameny, měla strašně ráda matení...
Ředitelka se snažila uklidnit: "Klid, klid."říkala si a zhluboka se nadechovala, "za to budeš měsíc po škole, a budeě to vlastoručně opravovat!"
"A není nikdo kdo by pomoh?"špitla.
"Néééééé! NENÍÍÍÍ!" zařvala přes ředitelnu že za ni prasklo okno, "vidíš co děláš!!!PŮL ROKU PO ŠKOLE! A OKNO MI OPRÁVÍŠ TAKY!!!!!!!!!!!!!!!"řvala na ní dál.
"Ale jakože počkat.To okno jste si zničila sama."udělala Aoko nechápavý výraz a stoupla si.
"VEN!"zněla poslední slovo ředitelky potom co jí spadli dveře, "AOKO! TO TAKY!"

"Ty stará slepice!"pokračovala hádka Lee a Alexi.
"Ty ty ty kýblíkovej záchode!"řvala na Lee Alexa.Katty tam pořád stála a dál zaujatě sledovala hádku, je to vážně lepší než kino.
"A co ty tady žereš ten popcorn!"zařvali obě zároveň a nasraně se na sebe podívali....
"Já nežeru já jím!Nejsem prase jako vy!"přidala se dokonce aji Katty.Přišla tam i Aoko...
"Co se tady hádáte!Nechte toho!"zařvala na ně...
"My se nehádáme!"křikli všichni zborově.Zmlki, tak na 5 sekund a už to začalo... Lee,Alex, Katty a Aoko se začali hádat jak nějaký slepice v kurníku.
Přišla rana, velká jako zděla, pro Lee, Alex, Katty a Aoko.Všichni se omámeně podívali na Reiko, která držela nebezpečně v ruce knížku.
"ÁÁÁÁ."lekla se Lee a schovala se za Katty.
"Nevím k čemu ji chceš použít Reiko, ale opatrně ji polož."zamumlala Aoko a ostatní jenom omámeně přikyvovali.
"NEEE!DĚLÁTE TADY RÁMUS!OSTATNÍ SE TADY NEMŮŽOU UČIT!JE TADY DÍRA VE ZDI!A VY!"ukázala na ně nebezpečně, "VY SE TADY HÁDÁTE JAK SLEPICE!TAK TOHO LASKAVĚ NECHCTEEEEE!"dořekla a každýmu přišla rana knížkou.Všichni ztichli a litovali toho že nemohli bejt víc potichu.
"A kdo tuhle hádku začal, že Lee."podívala se vztekle Alexa na Lee.
"COŽE!Já ne! To Aoko!"bránila se Lee.Znovu se začali všichni hádat.
Prásk, všichni zmlki.
"CO JSEM VÁM ŘÍKALA!!!!UŽ DRŽTE TY HUBBYYYYYY!"zařvala na ně tak že je málem vítr odfoukl.
"Hai."pronesli zborově a zase se na sebe vražedně koukli.Reiko vzdvyhla knihu.Okamžitě se podívali jinam.
"Teď běžte okamžitě do třídy."pronesla démonickým hlasem a všichni se odbelhali do třídy.
"Takovou Reiko neznám, myslela jsem že je tichá a moc se neprojevuje."pronesla zmateně Lee, tentokrát se Alexa dívala vražedně na ni.
"Asi se nemohla učit."odpověděla Katty a odfrkla si.Nenáviděla učení... Taky kdo jo že...Každej šel do své třídy, ale jako obvykle tentokrát Lee narazila do Saili.
"Dávej pozor děvko!"řvala na Lee.Lee už chtěla odpovědět, ale předběhla ji Aoko, která momentálně šla s Lee: "Co to říkáš? Chceš snad do držky!"Aoko nesnášela lidi, co ostatním nadávaj, a bylo jí jedno že to byla největší tyranka ze školy (gomenasai Saso-Chan jestli si to tak nechtěla)
"Co si mi to řekla? Ty moc meleš a málo děláš...Až někdy něco dokážeš, a nebude to jenom lítaní za klukama a silný kecy, tak se mnou mluv, jinak ne.Děvko!"pronesla jízlivím hlasem a šťouchla do ní,Aoko zaťala v ruce pěst a uhodila do stěny.
"Chceš tím snad říct, že nic nedokážu."pronesla ledovým hlasem, stěna se rozpadla, "vážně miluju ty kecy, co každej říká, zvláště ty, když si myslíš že si "dokonalá" s tím že mlátíš, bezbranný a nadáváš sprostě. Ty."šťouchla ji, "ty si myslíš že takhle budeš něco? Že se tě takhle bude každej bát? Tak to ne, promiň, ale to nehrozí, až zmlátíš někoho silnějšího, tak teprve uznám že jsi někdo."pronesla a podívala se na ni nenávistivýma očima.
"Chceš boj?Tebe bych porazila aji se zavřenýma očima."odfrkla si Saili a chytla ji za límec školní uniformy.Aoko se ale nebála, spíše přikývla a ještě se u toho usmála.
"Klidně, tak ukaž co v tobě je."řekla Aoko a vyšla ven, Saili ji následovala, celá třída strnula, věděli že má Saili navíc, protože byla tak o hlavu vyšší a silnější.Lee si taky uvědomila že to bylo podruhý kdy se pro ni objetovala.Zase se objevilo u Aoko ta její agresivita, ale věděla až moc dobře že ji Saili porazí, bylo to dlouho co se naposled prala, kdy přeprala nějakýho kluka, jen aby ochránila Lee před znásilněním. (Gomenasai Lee, ale mě se tam vážně nic nehodilo)
"Lee, neměli bychom něco udělat?"zašeptala Alex, Lee přikývla a společně šli pro Katty a Reiko...

Venku se mezitím trochu ochladilo.
"Jdem na to?"zeptala se Saili a když se ujistila že Aoko přikývla rozběhla se proti ní............

Ps:Doufám že se dílek líbil :))
Ps:Lee :D :D další dílek :D :D :D :D :D Prosíííííííím :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 27. února 2012 v 21:29 | Reagovat

TY - SEŠ - ZABIJÁK!!!! to je mazec!!! xD a zase malé psaníčko pro LEE: Ty seš slepice! :D né, sranda sestřičko ;) ale opět perfektní díl, jako vždycky ;)

PS1: Přeper jí!!!
PS2: Je u mě extra dlouhá recenze na tu společnou povídku sestřičko ;)

2 Lee Lee | Web | 28. února 2012 v 15:24 | Reagovat

Super a Alexo já za to nemůžu :D můžu tě jenom poprosit aby jsi Lee udělal víc brutální?Děkuji jinak zase dílek za dílek?Já hned napíšu úplněk a ty tohle :)

3 Delight ^^ Delight ^^ | Web | 28. února 2012 v 19:00 | Reagovat

To je úžasné!! :-D  :-D Skvělej díl, jako všechny tvoje ostatní díly. Ten začátek, úplně jak bych viděla naší třídu, myslím si že na to psaní máš talent a určitě pokračuj dál, podle mě to baví všechny návštěvníky blogu a rádi si to čtou, a já jsem jedna z nich. Parádní práce :-D

4 kisske kisske | Web | 1. března 2012 v 8:24 | Reagovat

užasný!sem si říkala že je to moc dlouhý =D ale nakonec sem si to přečetla a fakt užasný! =D

5 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 4. března 2012 v 12:56 | Reagovat

Hohóóó to je hustý :3 Já se těšim na to rande xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama