When You Feel The Love-1.Díl-Jenom boje!

31. ledna 2012 v 21:29 | Bloody Hot Girl |  When You Feel The Love
Takže je tu 1.dílek povídky When You Feel The Love,doufám že se vám bude povídka líbit :) Když tak tě tam potom dopíšu Lee, víš jak je to s mou fantazií ne? :D Jeden je a druhej není :D (perex)
,,Vypadni ty chlupatá gorilo!"tohle se každý den ozývalo ráno po celé konoze.Všichni co nespali věděli že se zase hádá Natsumi s Shikamarem.
,,Jak si mi to řek ty ptáčí nose?!"oplatila jsem mu to se stejnou nenávistí jako on.
,,Ty jedna!"ani to nestačil říct, protože po mě vyletěla jeho ruka, ale já se obratně vyhnula a zasadila mu ránu do břicha.Zapotácel se a spadl na zem.
,,Ty mrcho jedna!"procedil skrz zaťaté zuby a stoupl.Výsmešně jsem se na něho podívala: ,,Víš že kdybych chtěla tak už jsi tu dávno mrtvý."moje slova nezněla jako otázka, spíš jako výhružka.Vražedně se na mě podíval a hodil po mě kunai, já ho s mršností chytila a hodila zpět.
,,Na co si tu hraješ? Na hrdinku?"výsmešně se na mě podíval, když mě chytil do stínu.
,,Sakra,"zamumlala jsem si pro sebe, ,,no jenomže, má to jednu nevýhodu že Shikamaru...Nemůžeš se hnout, tím pádem mě nemůžeš zničit.Vlastně můžeš...Ale to už ty budeš dávno mrtvý."
Dostala jsem ze stínu a chtěla mu zasadit alespoň omámující úder, ale chytla mě Shikakova ruka.
,,Ale, ale, každé ráno budit celou Konohu, že se nestidíte."trhl směrem k oknu a já letěla, né že bych rozbila okno, před tím jsem se zastavila a dívala se na něj.
,,Měli byste své spory ukončit."dodal ještě.
,,Proč?"zamumlal Shikamaru a sedl si na zem.
Shikaku se záhadně usmál: ,,To zjistíte, jinak, volala tě Tsunade, máš za ní přijít."poslední slova směřoval na mě.Přikývla jsem a odešla.
,,Zajímalo by mě co po mě ta ježibaba chce."zamumlala sem si pod nos.Došla jsem do Tsunadiny kanceláře.Zaklepala jsem a čekala až se ozve ,,dále" až potom jsem vstoupila dovnitř.
,,A to jsi ty Natsumi."její tón byl otrávený.Trochu nechápavě jsem se na ní podívala, tak já jako přijdu a ona je s toho otrávená.
,,Chtěla jsem tě požádat, aby jsi prozkoumala sektor B a C, spolu s Narutem,Hinatou a Shikamarem."zapsala něco do papírů a podívala se na mě.
,,Hai,"potom mi to docvaklo co říkala ,spolu s Narutem,Hinatou a Shikamarem' , ,,cože! s ním nikam nejdu!"
,,Nikdo se tě na to zeptal, prostě půjdeš, je to mise a tvá povinnost!Jó taky on vám tam budě dělat vedoucího, takže jestli se vám něco stane bude to na něj..."zle se usmála.
Protočila jsem oči, ano měla pravdu je to mise, ale že nám budě dělat vedoucího...BOŽE!
,,Proč sektor B a C? Ten je přece od Konohy vzdálený nejvíc."uvědomila jsem si.
,,V sektoru B a C byli před dvěma dny zaznamená nějaká skupina ninjů, chceme aby ste to jen prověřili, né s němi bojovali.Zkuste jenom zjistit co mají v plánu, jenom to! Jakýkoliv boj s němi bude trestán! Jestli na vás zaútočí tak prostě vemte nohy na ramena.Aji když někoho unesou, prostě ho tam nechte a vraťte se zpět,Skupina A se potom o to postará.Je ti to jasné?"pohled upřený na mě.
,,Cože!Nohy na ramena? Jsme přeci ninjové ne!A nechat tak kohokoliv to je nepřístupné!Tohle se přeci..."nedokončila jsem větu protože mě rázně přerušila: ,,Slyšela jsi mě snad dobře ne! Tak se podle toho řiď! Jestli neuposlechnete tak budete trestáni!Konec dizkuzí, přijď za hodinu k hlavní bráně."dořekla a já vztekle práskla dveřmi a šla ven.
,,Nechat tam kamaráda! Vzít nohy na ramena!"moje myšlenky pluly jedna za druhou a čím víc jich bylo tím víc jsem byla nasraná.To co se mi dostalo do cesty nemělo moc dobrý konec...Přišla sem domů pořád ještě naštvaná.Všimla jsem si Shikamara, který na tom byl stejně.
,,Za hodinu."procedil zlostně.Přikývla jsem a začala se balit.Zbalila jsem si do tašky nějaké kunaie,katany,shurikeny,pití,oblečení a jídlo.Nakonec jsem si přehodila bágl přes rameno a šla k hlavní bráně, protože se blížila 9 hodina ranní.Přišla jsem k bráně a všichni už tam byli.
,,Ahoj Natsumi."usmála se na mě Hin, asi teď musí být v sedmém nebi, když je tu Naruto.Odpověděla jsem jí pokývnutí hlavy.
,,Můžeme vyrazit?"zeptal se všech Shikamaru, když se ujistil že všichni přikývli vyrazili jsme do sektoru B.Dostali jsme se tam tak za čtyři hodiny s přestávkami.
,,Tak jo náš plán jak už jste slyšeli od Tsunade je takový, zkusíme nějak nepozorovatlně získat informace, co tu dělají, jestli tu nebudou přesuneme se do prostoru C.Hlavně si prosím dejte pozor na to aby nás neodhalily,nechceme přece žádne boje."celou dobu se díval na mě.
,,Hai."odpověděli jsme zárovně.
,,Dobře, takže teď rozdělíme skupiny a vaše místo kde budete hledat."stočil pohled na Naruto a Hinatu.
,,Nebylo by lepší kdyby jsme šli po jednom?Přeci je jenom sektor B větší a po dvou by nám to trvalo tak čtyři dny."Shikamaru se na mě zamyšleně podíval a nakonec musel uznat že mám pravdu.
,,Máš pravdu Natsumi, ale stejně v tom vidím háček,"zamyslel se, ,, dobře nechme to teda tak že půjdeme po jednou, vždy na 30 metrů vzdálení od sebe, až budete nakonci a nic nenajdete tak vypustíte tuhle světlici.Jestli do 20 minut od vypuštění třeba 3 světlic nevypustíte tu svojí, necháváme vás tam a jdeme do dalšího sektoru."trochu se mu u toho třásl hlas, protože věděl že tohle by pravej ninja nemohl udělat.Nakonec všechni přikývl a rozprášili se do svých míst.Můj úsek šel celkem klidně.Teda do té doby než jsem si uvědomila že tu samou cestu potkávám pořád, dokonce i stromy se nezměnily, když jsem slyšela pouštění světlic, uvědomila jsem si že na vymotání s tohoto bludiště mi schází 20 minut...Jenže bylo by to snaží, kdyby na mě někdo nezaútočil...

Doufám že se vám dílek líbil... Chcete abych pokračovala?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 1. února 2012 v 17:31 | Reagovat

Ty RPC dělám přes PAINT TOOL SAI :)

2 Bloody Hot Girl Bloody Hot Girl | Web | 1. února 2012 v 19:17 | Reagovat

[1]: děkuji moc :D ale ještě mi schází se s tím programem naučit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama